Céčko prohrálo souboj o čelo tabulky, ostatní týmy zvítězili!

25.04.2016 19:34

Termiti Loket B - Celtic Citice 4:2

Branky:   Ghiňa 2, Ruty, Mosli

Sestava: Sňóza - Kolja, Ghiňa, Macin, Carda - Ruty, Vaci, Mosli

Béčko v souboji o druhé místo v tabulce porazilo Celtic Citice 4:2. Zápas proti houževnatému soupeři bolel. Beton soupeře se nepodařilo překonat více než 4x. Souboj nepříliš atraktivní pro diváky jsme ale měli pod kontrolou. Béčko se tak po zpackaném začátku soutěže vrátilo v tabulce na druhou pozici.

Termiti Loket C - La Koruna Sokolov 3:7

Branky:   Macin, Gatůzo, Carda

Sestava: Evžen - Gatůzo, Valtič, Macin, Karlos - Carda, Klási, Kuře

Zápas dvou rozdílných poločasů ukázal céčku, že pro letošní sezonu je titul ztracený. Je třeba se vrátit na zem a začít tvrdě makat, protože La Koruna si v současné sestavě dělalo v prvním poločase z domácích srandu a vyhrála ho 0:6!!! Ve druhém poločase sice Termiti zapli, ale na  více než na drobnou korekci výsledku to nestačilo.

Termiti Loket D - AC Shooters Horní Slavkov 11:3

Branky:   Kořen 4, Krtek 3, Bulifon, Kolda, Zlatan, Fernet

Sestava: Bart -Zlatan, Fernet, Carda, Loutka - Bulifon, Kořen, Kolda, Krtek

Gólový koncert rozjelo tento víkend pouze déčko, které v rytmu hitu it's my life nadělilo slavkovákům 11 banánů! Čepice musel ze hřiště po vstřeleném hatricku sbírat préza klubu Krtek. Ještě že čudla pro tentokrát nic nezázel...