Premiérovou prohru v sezoně muselo skousnout také céčko!

05.09.2015 13:22

Termiti Loket C - FC Rudolec 3:4

Branky: Kuře, Kolombo, Mosli

Sestava: Sňóza - Carda, Valtič, Gatůzo, Zlatan -Kuře, Kolombo, Květák, Mosli

V sobotním dopoledni se v Lokti představil tým Rudolce, který nutno podotknout přijel výborně připravený s početnou sestavou. Termiti se dostali do vedení, hosté ovšem brzy srovnali a poločas nakonec skončil spravedlivou remízou 2:2. Ve druhé půli se Termiti ještě jednou dostali do vedení, ale Rudolec opět vyrovnal. Když už Termiti chtěli strhnout vítězství na svojí stranu, přišel po zbytečné ztrátě balonu kontr, z něhož hosté skórovali na konečných 3:4. Je třeba uznat, že Termiti byli v tomto zápase možná i trochu horším týmem. Nebýt vynikajícího Sňózy v bráně, který zlikvidoval nespočet vyložených šancí hostí, mohli jsme prohrát daleko větším rozdílem. Soutež je naštěstí ještě dlouhá a jedna prohra nic neznamená!