Termiti slaví další dvě divizní vítězství

07.12.2015 20:27

V prvním utkání jsme narazili na plzeňský tým Interobal Plzeň B. První poločas nám vůbec nevyšel a nepřesnost střídala nepřesnost. Když už jsme se dokázali dostat do šance, nedokázali jsme jí proměnit. Ve druhém poločase jsme se však herně zvedli a během tří minut jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Poté však udělal Ghiňa chybu, kterou musel hasit Vaci a po druhé žluté kartě tak musel opusit hřiště, navíc nemohl nastoupit do dalšího utkání s Rádem. Pro diváky se jednalo o atraktivní utkání se spoustou branek.

Druhý zápas s Rádem byla od začátku do konce jednoznačná záležitost. Nebýt skvělého golmana hostů, mohl soupeř inkasovat klidně patnáct kousků. Soupeř celé utkání pouze bránil a tak po závěrečném hvizdu svítilo na ukazateli skóre 6:0.

V dalších zápasech čeká Termity v sobotu opět v hale míčových sportů v Karlových Varech od 16:00 Jerigo 1994 Plzeň a od 18:00 v derby karlovarští Draci.

Termiti Loket : SK Interobal Plzeň B 7:5

branky: Tůmič 3, Hanz 2, Šelli, Bláža

Termiti Loket : ASK Rád 6:0

branky: Tůmič 4, Kolja, Bláža

sestava: Sňóza - Kolja, Ghiňa, Bláža, Tůmič - Šelli, Vaci, Hanz, Mates

trenér: José Mourihno Veszpremi