Termiti zakončili působení v divizi druhým místem v závěrečném Final Four.

29.01.2016 17:34

První zápas jsme se v semifinále utkali s Interobalem Plzeň, který nás v posledním kole dokázal porazit. Začátek utkání se pro naše hráče nevyvíjel vůbec dobře. Již ve 40 vteřině utkání jsme prohrávali o dvě branky. Z podceněného začátku utkání jsme se ovšem dokázali rychle oklepat a již v poločase bylo skóre důležitého zápasu vyrovnáno. Druhý poločas byl již v naší režii a tak jsme mohli slavit zasloužený postup do finále po výhře 5:2.

Ve finále nás čekal FK Lochotín. Průběh zápasu se hodně podobal předchozím bitvám s tímto celkem. Obě utkání prakticky rozhodl první vstřelený gól, protože druhý tým při snaze vyrovnat inkasoval z rychlých protiútoků. Bohužel se nám tentokrát finále nepovedlo, když jsme v desáté minutě inkasovali dva rychlé góly. Tak zkušený tým jako je Lochotín si už poté hlídal utkání, které nakonec skončilo naší prohrou 0:5. Nepodařilo se tedy navázat na poslední vzájemné utkání, kdy jsme Lochotín porazili 4:0 a soupeř nám výsledek vrátil v zápase o titul.

Celkově se však jedná o další z velkých úspěchů Temitů. Hned v první sezoně v divizi dokázal tým vyhrát suveréně základní část souteže a v závěřečném Final Four vybojoval skvělé druhé místo! Děkujeme všem příznivcům a fanouškům. Zvlaštní poděkování patří termitským Ultras, kteří tým doprovázeli prakticky celou sezonu!

Termiti Loket : SK Interobal Plzeň 5:2

branky: Bláža 2, Ghiňa, Mates, Hanz

Termiti Loket : FK Lochotín 0:5