Termiti slaví v divizi opět dvě vítězství!

22.11.2015 13:43

V sobotních odpoledních hodinách pokračovala soutěž divize C. V chebské hale Lokomotiva se odehrálo 2.kolo soutěže, po kterých Termiti stále neznají hořkost porážky! V prvním zápase čekal na žlutomodré komando, které bylo mohutně podporováno kotlem termitských ultras, v podstatě domácí Herd Hradiště.

Už od prvních chvil bylo jasné, jaký tým bude diktovat tempo zápasu. Hned první vážnější ohrožení branky hostů skončilo brankou, když Vaci skvěle sklepnul balon pro nabíhajícího Šelliho. Ten byl při chuti a do konce utkání stihl uzavřít hatrick. Termiti podpoření výborným Dvořkou v brance dovedli utknání zkušeně k jasnému vítězství.

Druhý zápas jsme odehráli proti týmu Do Dna Plzeň, kteří z počátku zápasu důslednou obranou vzdorovali našemu výběru. Ovšem díky kapitánu soupeře, který si vstřelil dost kuriózní vlastní gól jsme poločas vyhráli opět jasně poměrem 4:1. Druhý poločas se již utkání dohrávalo, škoda jen zbytečných ztrát ve středu hřiště, z kterých soupeř vstřelili dost laciné góly.

Poděkování patří především fanouškům, kteří opět vytvořili nevídanou atmosféru. Znovu se sejdeme v neděli!

V dalších zápasech čeká Termity v neděli v hale míčových sportů v Karlových Varech od 16:00 v derby Flamengo Březová a od 18:00  tým FK Lochotín.

Herd Hradiště B : Termiti Loket 0:5

branky: Šelli 3, Kolja, Mosli

Termiti Loket : Do Dna Plzeň 6:3

branky: Tůmič 2, Hanz 2, Šelli, Ghiňa

sestava: Dvořka - Kolja, Tůmič, Ghiňa - Šelli, Hanz, Vaci, Mosli

trenér: José Mourihno Veszpremi