V prvních domácích zápasech Termiti neztratili ani bod!

23.08.2015 21:00

Termiti Loket B - Alcopunx Chodov 9:1

Branky: Ghiňa 4, Ruty 3, Macin, Kuře

Sestava: Kolja - Ghiňa, Macin, Carda - Mosli, Kuře, Ruty

I přes vlažný přístup po celé utkání béčko v poklidu dotáhlo zápas do vítězného konce. Předvedená hra však rozhodně nebyla optimální, můžeme být jen rádi, že útočníci soupeře měli formu asi jako sparťanský kauf sezony Paixao. Nezbývá než zchladit horké hlavy a začít se opět soustředit na předvedenou hru.

Termiti Loket C - HRB Královské Poříčí 6:2

Branky: Kuře 5, Kolombo

Sestava: Sňóza - Gatůzo, Zlatan, Valtič, Macin - Kolombo, Mosli, Květák, Kuře

Ve druhém zápase sezony přivítali Termiti C na svém hřišti kvalitního soupeře z Královského Poříčí. HRB se na Termity připravil a přijel s kvalitní sestavou počtem hodnou velkého fotbalu. Termiti se ujali vedení 1:0, chvíli na to však soupeř vyrovnal. Poločas nakonec skončil hubeným vítězstvím našeho týmu 2:1. Ve druhém poločase už ale byli Termiti lepším týmem a zásluhou pětigólového Kuřete nakonec zvítězili 6:2.

Termiti Loket D - FC WC Horní Slavkov 3:0

Branky: Kolombo, Kolda, Loutka

Sestava: Bart - Gatůzo, Zlatan, Fernet, Loutka - Krtek, Kolda, Kolombo, Bulifon

O zápasu déčka ani nemá smysl moc psát. Kdo tento zápas viděl, musel souhlasit s Loutkou, který se o poločase pozvracel. Nicméně ke cti děčka nutno podotknout, že i když se herně nedařilo, Termiti to silou urvali a dokázali nepovedený zápas dotáhnout do vítězného konce.

I přes výhry ve všech utkáních kola přišli poměrně negativní komentáře k utkáním. V Termitech jsou však cíle a očekávání na laťkách nejvyšších!