Vstup do soutěže nevyšel pouze béčku, ostatní týmy vyhrály

16.08.2015 12:29

AC Lítov - Termiti Loket B 3:1

Branky: Mosli

Sestava: Sňóza - Carda, Květák, Kolja - Mára, Mosli, Ghiňa

Vstup do soutěže béčku nevyšel. Škoda neproměněných šancí, které nás nakonec v závěru stály 3 body. Někteří hráči by si měli sáhnout do svědomí a vyříkat si své názory v hospodě a ne při zápase na hřišti, čímž se ovlivnil vývoj zápasu. O nápravu nepovedeného vstupu do sezony se béčko pokusí v neděli od 10:00 na domácím hřišti proti THC Alcopunx Chodov.

United - Termiti Loket C 1:6

Branky: Kuře 2, Kojla 2, Macin, Kolombo

Sestava: Evžen - Gatůzo, Valtič, Kolda, Carda - Kuře, Kolombo, Loutka, Macin

Céčko svůj první zápas odehrálo v Chodově proti starým známým United. Zápas měl obvyklý průběh. První poločas fotbalově drželi domácí s Termity krok, ve druhém poločase se ale už projevila síla Termitů, kteří již do konce zápasu drželi otěže pevně ve svých rukách. Další zápas sehraje céčko v sobotu od 10:30 doma v derby s Hrbem!

Těšovice - Termiti Loket D 1:2

Branky: Loutka, Evžen

Sestava: Evžen - Gatůzo, Fernet, Štýfl - Loutka, Kořen, Kolda

Déčko začalo druhou třídu ubojovaným, těžkým zápasem s běhavým mladým soupeřem, pro které to byla premiéra v soutěži. V dusném prostřední sokolovské prádelny ale nakonec prokázalo zkušenost a nováčka udolalo! Déčko čeká další kolo FC WC Horní Slavkov, doma od 11:30 na polytanu ve Sportovní.